Loading...

Dynamics 365
for Talent

HR řešení pro digitální věk

Najít vhodného člověka do týmu dnes není tak snadné. Lidé chtějí pracovat pro moderní a dynamické společnosti, které jim společně s nimi umožní růst. Vyhledávají místa, kde mohou ovlivnit náplň své práce i kariérní postup. Udržet si stávající kvalitní lidi navíc vyžaduje více než pouhou hromadu benefitů.

Aplikace Dynamics 365 for Talent představuje nové řešení pro správu lidských zdrojů. Umožní vám identifikovat požadavky uchazečů a stávajících zaměstnanců. Váš HR tým bude vždy vybaven nejaktuálnějšími informacemi o uchazečích a stávajících zaměstnancích, nastavit jejich rozvoj správným směrem tak, aby si firma udržela jejich loajalitu, bude díky tomu snadné. Staré japonské přísloví praví: „Dobrý zaměstnanec je spokojený zaměstnanec.“ Díky aplikaci Dynamics 365 for Talent můžete ze svých stávajících zaměstnanců učinit spokojené zaměstnance a v očích těch potenciálních se můžete stát jejich preferovanou volbou.

Oblasti Dynamics 365 for Talent

Stříbro v rukách HR

Dynamics 365 for Talent představuje komplexní náborové řešení, které vám usnadní nejen hledání nových talentů, ale také zefektivní práci napříč celým týmem náborářů a manažerů. Díky osobnímu přístupu a personalizovaným adaptačním plánům, které vaše nové zaměstnance na novém pracovišti provedou vším potřebným, pro ně budou nejtěžší první týdny skutečně snadné. Díky Dynamics 365 for Talent navíc vytvoříte prostředí také pro osobní růst vašich stávajících zaměstnanců. Umožněte jim řídit jejich další profesní vývoj a využívejte nástroje pro podporu jejich hodnocení.

Jedním z největších přínosů cloudového řešení Dynamics 365 for Talent je, že dává vašim náborářům náskok před konkurencí a pomáhá jim najít ty nejkvalifikovanější uchazeče ještě před samotným pohovorem. Díky hluboké integraci s profesní sítí LinkedIn pomáhá nalézt, prověřit a najmout ty nejtalentovanější, kteří budou přínosem pro váš tým. Vaši personalisté tak budou mít o každém uchazeči v centrálním úložišti jejich profilů vždy ty nejaktuálnější informace, včetně kompletní dokumentace a veškeré e-mailové komunikace. Odpadá tak riziko ztráty důležitých informací pro nábor.

Aplikace Talent kromě jiného celý proces pohovorů také zjednodušuje. Úzká integrace s Office 365 pomáhá automatizovat plánování pohovorů jak vám, tak uchazečům. Integrace s aplikací Skype pak umožňuje provádět pohovory s uchazeči ze všech koutů světa s výraznou úsporou nákladů. Díky Dynamics 365 for Talent tak najmete pouze ty uchazeče, kteří budou v budoucnu skutečným přínosem celému týmu.

Zlato v rukách manažerů

Dynamics 365 for Talent není určen pouze pro HR tým. Umožňuje manažerům například zahájit změny, jako je přechod zaměstnance na jinou pozici či úsek, aniž by museli kontaktovat HR oddělení. Celkově výrazně snižuje administrativu, a tak mají vaši manažeři více času pro realizaci strategických záměrů společnosti. Díky vždy aktuálním datům z celé organizace mají řídící pracovníci přehled o výkonnosti jednotlivých týmů. Mohou sledovat jejich úspěchy, identifikovat slabá místa, případně okamžitě zasahovat a optimalizovat práci týmů.

Samotné snížení objemu papírových dokumentů a zbytečných složitostí systému zlepšuje kvalitu HR služeb a minimalizuje riziko porušení firemních pravidel. V případě zjištění nedostatků lze požádat konkrétní zodpovědnou osobu o nápravu.

Vestavěné analytické nástroje aplikace Dynamics 365 for Talent pomáhají optimalizovat náklady na zaměstnance, přesněji plánovat také rychlejší rozhodování. Můžete tak zavádět nákladově efektivní programy, které lze bez problému sledovat a průběžně vyhodnocovat. Navíc, celé rozhraní pro správu historických, současných i budoucích zaměstnanců je intuitivní a přizpůsobitelné dle požadavků jakékoliv firmy.

Petra Štenclová
AUTOCONT

HR řešení pro digitální věk Dynamics 365 for Talent zlepšuje celofiremní komunikaci a spolupráci a přehledně graficky zpracované výstupy v dashboardech můžete mít stále u sebe – v tabletu, mobilu nebo na notebooku. Pro více informací o aplikaci Dynamics 365 for Talent navštivte náš produktový web www.ACDynamics365.cz.